TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W długi weekend na stołeczne tory wyjadą zabytkowe tramwaje
ZTM InfoTram.pl - Opublikowano: 08.11.2019 15:45:01
W długi weekend na stołeczne tory wyjadą zabytkowe tramwaje (źródło: ZTM)

Z okazji Święta Niepodległości na warszawskie tory wyjada zabytkowe tramwaje. Przez trzy dni będą jeździły na linii N.

Z okazji Święta Niepodległości na warszawskie tory wyjada zabytkowe tramwaje. Przez trzy dni będą jeździły na linii N.

Od soboty 9 listopada do poniedziałku 11 listopada będzie można przejechać się zabytkowymi wagonami typu K, 13N i 105N. Będą one kursowały co ok. pół godziny.

W sobotę i niedzielę pojadą trasą:

PL.NARUTOWICZA – Filtrowa – Nowowiejska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska - Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA,

natomiast w poniedziałek:

BANACHA – Grójecka – Towarowa – Okopowa – Z. Słomińskiego – most Gdański – S. Starzyńskiego – Jagiellońska – Targowa – Kijowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

Pierwsze kursy z PL. NARUTOWICZA w sobotę i niedziele będą o godzinie 12.07 (ostatnie z pętli KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA o godz. 18.18), a w poniedziałek z BANACHA o godz. 10.23 (ostatni z KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA o godz. 17.04)

W linii N honorowane są wszystkie rodzaje biletów WTP. Bilety kasowane będą przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko- lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
linia
zabytek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.