TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Voyager z PolskimBusem na wakacje. Nad morze
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.06.2017 10:40:59
Voyager z PolskimBusem na wakacje. Nad morze

Nowość na platformie PolskiBus we współpracy z firmą Voyager. To dwie nowe trasy z Małopolski i Podkarpacia nad morze. Sprzedaż biletów już ruszyła na podróże od 23 czerwca.

Nowość na platformie PolskiBus we współpracy z firmą Voyager. To dwie nowe trasy z Małopolski i Podkarpacia nad morze. Sprzedaż biletów już ruszyła na podróże od 23 czerwca.

W ramach drugiego etapu współpracy z PolskimBusem, Voyager dołączył dwie linie łączące Małopolskę i Podkarpacie z nadmorskimi kurortami. Nowa oferta to 23 miasta, w tym dwa zupełnie nowe – Jasło i Sarbinowo.

W ramach linii V9 Krynica-Zdrój zostanie połączona z Ustką, przez: Nowy Sącz, Tarnów, Busko Zdrój, Kielce, Radom, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz i Słupsk. Linia V10 natomiast zapewni mieszkańcom Gorlic połączenie z Kołobrzegiem, przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę, Koszalin, Mielno, Sarbinowo i Ustronie Morskie.

-"Świetnie układająca się współpraca z największym małopolskim przewoźnikiem Voyager, zaowocowała kolejną nowością na platformie PolskiBus.com. Jest to fantastyczna wiadomość szczególnie teraz, kiedy większość osób planuje wakacje. Górskie miejscowości zostały połączone z nadmorskimi, co jest rewelacyjną propozycją dla mieszkańców aż 23 miast. Gorąco zachęcam do rezerwowania wakacyjnych wyjazdów na stronie www.PolskiBus.com. – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra i Mercedes. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Voyager
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.