TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Używane autobusy wracają do Ulm. BusStore Show 2019
- Opublikowano: 13.03.2019 09:00:42
Używane autobusy wracają do Ulm. BusStore Show 2019

Po zeszłorocznej wyjazdowej edycji, teraz targi pojazdów używanych BusStore Show powróciły do swojej pierwotnej lokalizacji, czyli na teren fabryki w Neu-Ulm.

Po zeszłorocznej wyjazdowej edycji, teraz targi pojazdów używanych BusStore Show powróciły do swojej pierwotnej lokalizacji, czyli na teren fabryki w Neu-Ulm.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku impreza BusStore Show miała miejsce na terenach Ptak Expo w Nadarzynie. Była to pierwsza zagraniczna edycja tej imprezy, która zaimponowała nam swoją skalą. O tym wydarzeniu pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ

Wszystko wskazuje na to, że było to ostatnie zagraniczne tournée używanych autobusów spod znaku BusStore. W 2019 roku Daimler postanowił, że wraca do pierwotnej idei targów, czyli bliskich spotkań z lokalnymi klientami i nie chce już robić z tego międzynarodowego show. Dlatego w 2019 roku firma zorganizowała BusStore Show jako lokalne wydarzenie, w którym oczywiście - tak jak w poprzednich latach - wzięli udział także zagraniczni przewoźnicy, w tym oczywiście licznie goście z Polski. To powrót do korzeni.

Przyfabryczna lokalizacja

W dniach 22 i 23 lutego w Neu-Ulm miała miejsce kolejna edycja giełdy BusStore Show, na której do sprzedaży wystawiono ok. 160 pojazdów - głównie marek Mercedes-Benz i Setra. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych na klientów praktycznie z całej Europy czekały zarówno autobusy miejskie i turystyczne, jak i minibusy. Aktualnie ofertę BusStore tworzy 19 centrów BusStore i pięciu Punktów Wsparcia dla partnerów w Europie, a Neu-Ulm pozostaje cały czas centrum europejskiej organizacji Daimlera w zakresie sprzedaży autobusów używanych.

BusStore Show 2019

Podobnie jak na poprzednich edycjach imprezy, na zwiedzających czekała szeroka oferta pojazdów, jak i możliwość jazd próbnych. Każdy odwiedzający miał możliwość przetestowania autobusów, a na specjalne życzenie wybrane modele mogły wjechać także na kanał serwisowy, aby sprawdzić ich stan również od spodu. Podczas wszystkich targowych dni do dyspozycji gości było oddelegowanych ośmiu mechaników warsztatowych i jedenastu doradców handlowych.

Z polskimi przedstawicielami BusStore będzie można się spotkać już w tym tygodniu - w dniach 13-15 marca - podczas Warsaw Bus Expo 2019 w Nadarzynie, gdzie na przewoźników będzie czekać zarówno ciekawa oferta używanych autobusów, jak i szczegóły dotyczący najnowszych usług w ramach BusStore.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Daimler
używane
Niemcy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.