TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

USA: Samolot po wylądowaniu wpadł do rzeki
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 04.05.2019 08:00:44
USA: Samolot po wylądowaniu wpadł do rzeki

3 maja wieczorem, pasażerski Boeing 737 po wylądowaniu w Jacksonville ześlizgnął się z pasa i wpadł do rzeki świętego Jana.

3 maja wieczorem, samolot pasażerski typu Boeing 737, na pokładzie którego znajdowało się 136 pasażerów, wpadł do Rzeki Świętego Jana w Jacksonville - podała agencja Reutera. Nikt z pasażerów, ani członków załogi nie ucierpiał.

Podając informację o wpadnięciu Boeinga do rzeki agencja Reutera powołała się na informacje uzyskane w Dowództwie Floty Powietrznej w Jacksonville.

O runięciu samolotu do Rzeki Świętego Jana - najdłuższej (500 km) i najważniejszej rzeki stanu Florydzie powiadomił też mer miasta Jacksonville Lenny Curry.

-"Mamy samolot, który wpadł do rzeki, o czym powiadomiły mnie służby pożarnicze i ratunkowe" - napisał na Twitterze.

Z kolei kierownictwo spółki Boeing Airplanes opublikowało na Twitterze krótkie oświadczenie potwierdzające, że jest na bieżąco, jeśli chodzi o runięcie samolotu typu Boeing 737 do rzeki w Jacksonville . "Zbieramy informacje" - wskazano w tweecie.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
USA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.