TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Uczciwy, jak kierowca olsztyńskiego autobusu
PAP - Opublikowano: 01.04.2019 11:00:33
Uczciwy, jak kierowca olsztyńskiego autobusu

Seniorka zostawiła w olsztyńskim autobusie 25 tys. zł.

Seniorka z Olsztyna zostawiła w autobusie miejskim torebkę, w której miała 25 tys. zł. Torebkę znalazł kierowca autobusu, a dzięki monitoringowi już następnego dnia udało się oddać zgubę właścicielce.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk poinformował PAP, że 75-letnia kobieta zostawiła torebkę z pieniędzmi w autobusie. "Zgubę znalazł kierowca i nie otwierając jej przekazał dyżurnemu ruchu. Ponieważ w torebce uporczywie dzwonił telefon dyżurny ruchu otworzył ją i zobaczył, że jest ona wypełniona pieniędzmi" - dodał.

"W torebce były też dokumenty seniorki, a monitoring autobusu nagrał całą sytuację już następnego dnia policjanci oddali starszej pani cenną zgubę" - zaznaczył rzecznik.

W torebce starsza pani miała kilka walut: euro, dolary i polskie złote. Nie wiadomo, dlaczego kobieta miała przy sobie tak znaczną sumę.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
MPK Olsztyn
  • Marcin Miller – 01.04.2019

    Najlepszy Prima Aprilis jaki czytałem

  • Radek Lubos – 02.04.2019

    Nawet jak to prawda to uczciwy bo MONITORING :)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.