TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

TUI włącza do swojej oferty rzeczne cruisery
InfoShip.pl - Opublikowano: 17.04.2019 14:30:25
TUI włącza do swojej oferty rzeczne cruisery

Projekt TUI River Cruises ruszy w przyszłym roku i obejmie rejsy trzema nowymi statkami pasażerskimi.

Projekt TUI River Cruises ruszy w przyszłym roku i obejmie rejsy trzema nowymi statkami pasażerskimi. To oznacza, że ta największa firma turystyczna wchodzi w kolejny segment rynku.

Trzy statki pasażerskie, każdy mieszczący 155 osób, zostały zakupione przez TUI i wyruszą w pierwsze rejsy 25 kwietnia 2020 r. Jednostki TUI Maya, TUI Isla i TUI Skyla będą oferować 75 -80 kabin, w tym pokoje typu standard, superior lub suite. Pasażerowie mogą wybrać różne formy wyżywienia, między innymi pełne z winem, piwem i napojami bezalkoholowymi czy z drinkami na bazie alkoholi premium. Napiwki i opłaty serwisowe wliczone są w cenę pakietu. Na pokładzie nie zabraknie też restauracji a la carte i rozrywki.

Fani śródlądowych rejsów będą mogli zarezerwować 7 dniowe rejsy. Zaspokoją one różnorodne potrzeby pasażerów, oferując aktywnych i krajoznawcze wycieczki. W programie są rejsy rzeczne w Niemczech, Holandii i Belgii po Dunaju, Renie, Mozeli, Menie.

Rowerem wodnym

Wypoczynek na wodzie z TUI przybiera różne formy. Koncern wprowadził ostatnio do oferty także wynajem rowerów wodnych, których ma w sumie 500. Wypożyczyć je można w

  • Hamburgu,

  • Berlinie,

  • na Jeziorze Bodeńskim

  • jeziorze Steinhuder Meer w Dolnej Saksonii.

Za godzinę pływania trzeba zapłacić … 19,9 euro, a w cenę wliczony jest kosz piknikowy. Znajdują się w nim produkty, które otrzymują pasażerowie statków wycieczkowych Mein Schiff w ramach pakietu premium all inclusive. Za dopłatą w wysokości 39,9 euro można wynająć pracownika, który zajmie się prowadzeniem roweru, podczas gdy goście będą się relaksować. W przyszłości z podobnej oferty będą korzystać pasażerowie statków Mein Schiff, by w ten niecodzienny sposób oglądać odwiedzane porty. Wynajem rowerów ma być wliczony w cenę pakietu premium all inclusive.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wycieczkowce
Niemcy
Holandia
Belgia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.