TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trwają dostawy tramwajów do Łodzi
InfoTram.pl - Opublikowano: 28.06.2018 10:00:40
Trwają dostawy tramwajów do Łodzi (foto: MPK)

Siódmy tramwaj PESA Swing dotarł dziś w nocy do Łodzi. Jak informuje łódzkie MPK kolejne pięć takich wagonów ma zostać dostarczonych do połowy października br.

Siódmy tramwaj PESA Swing dotarł dziś w nocy do Łodzi. Jak informuje łódzkie MPK kolejne pięć takich wagonów ma zostać dostarczonych do połowy października br.

Ale to nie koniec taborowych posiłków u tego przewoźnika. Do Łodzi przybywają też kolejne używane wagony z Bochum. To NF6D. Jak poinformował przewoźnik jeden dodatkowy taki skład na pewno trafi na linię nr 14. Co do pozostałych decyzje jeszcze nie zapadły. Łącznie MPK Łódź ma już sześć takich wagonów. Przypomnijmy, że podczas modernizacji zostaną one przemalowane w łódzkie barwy. Ale to nie koniec zmian. Zostaną również zamontowane oddzielne drzwi do kabiny motorniczego czy okna w przedziale pasażerskim z większą częścią "przesuwną".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
Łódź
PESA
Swing
NF6D
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.