TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trapeze ze świątecznymi życzeniami i podsumowaniem 2019 roku
TransInfo.pl - Opublikowano: 20.12.2019 14:30:41
Trapeze ze świątecznymi życzeniami i podsumowaniem 2019 roku

Sporo się działa w 2019 roku w firmie Trapeze Poland. O szczegółach opowiedział nam Wojciech Palczynski, dyrektor zarządzający polską spółką.

Sporo się działa w 2019 roku w firmie Trapeze Poland. O szczegółach opowiedział nam Wojciech Palczynski, dyrektor zarządzający polską spółką.

Przede wszystkim mieliśmy po raz pierwszy przejechać się w Polsce autonomicznym autobusem. M.in. właśnie dzięki Trapeze Poland. W ramach projektu SOHJOA, na zlecenie miasta Gdańsk Trapeze Poland wraz z EasyMile GmbH przeprowadziło prezentację autonomicznego busa. Pojazd został wdrożony na trasie pokazowej, przy gdańskim ogrodzie zoologicznym i przez niespełna miesiąc przewiózł ponad 3300 pasażerów. Zainteresowanie przerosło oczekiwania. Projekt pierwszej autonomicznej linii transportu publicznego okazał się dużym sukcesem miasta. Mieszkańcy, którzy skorzystali z przejazdu, bardzo go sobie chwalili.

Z zebranych ankiet wynika, że pasażerowie ocenili nowy środek transportu bardzo pozytywnie. – 73% z nich oceniło przejazd na 7 w skali 1-7, a 69% chciałoby skorzystać z niego także wówczas, gdyby na pokładzie nie było operatora. Co ciekawe, tylko 61% wskazało, że nie boi się takiej sytuacji – wyliczała Szymańska. Średnia ocena linii wyniosła 4,85 i była dość zbliżona w poszczególnych grupach wiekowych, nie zależała też od wykształcenia i sytuacji zawodowej respondentów. 57% pasażerów dowiedziało się o testach z mediów. Blisko 90% zetknęło się już wcześniej z pojęciem "autonomiczny transport", a 64% uznało, że wykorzystanie autonomicznych podniesie atrakcyjność transportu zbiorowego.

Szerszy zasięg

Od 2019 roku spółka Trapeze Poland jest odpowiedzialna też za wszystkie rynki Europy Wschodniej.

-"W wyniku zmian organizacyjnych, jesteśmy niezależnym oddziałem, który jest w pełni odpowiedzialny za sprzedaż i wsparcie klientów na tych rynkach. Udało nam się rozpocząć pilotażowy projekt w Bukareszcie, który realizujemy z jednym z naszych partnerów. 2020 to rok, w którym stawiamy na innowacje. Liczymy, że uda nam się zrealizować kolejny projekt z autonomicznymi pojazdami, przekonamy polskie miasta i gminy do transportu na żądanie oraz technologii e-papieru w informacji pasażerskiej" - powiedział nam Wojciech Palczynski, dyrektor zarządzający Trapeze Poland, który oprócz firmowego podsumowania złożył także wszystkim klientom, współpracownikom i osobom zaangażowanym w transport publiczny w Polsce świąteczne oraz noworoczne życzenia. Zobaczcie to na filmie:
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autonomia
Trapeze
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.