TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaje już jeżdżą Prostą. Testowo [FILM]
InfoTram.pl - Opublikowano: 29.11.2019 14:45:16
Tramwaje już jeżdżą Prostą. Testowo [FILM]

Prace nad metrem na Woli skończone, tory tramwajowe gotowe. Od soboty na swoje trasy wraca dziesiątka i jedenastka.

Prace nad metrem na Woli skończone, tory tramwajowe gotowe. Od soboty na swoje trasy wraca dziesiątka i jedenastka.

Od tej soboty tramwaje znów pojadą ulicą Prostą, Kasprzaka i Skierniewicką. Po odbudowanych torach pojedzie linia 10 i 11, a linia 28 zmieni swoją trasę. Obydwie linie, które pojada po nowo otwartych torach, czyli 11 i 10 w godzinach szczytu będą kursować co 8 minut. Linia 11 będzie jeździć z Piasków do stacji metra przy rondzie Daszyńskiego, gdzie skończy się jej trasa. Dwukierunkowe tramwaje będą korzystały z torów do zawracania, które znajdują się przy ul. Prostej na wysokości Wroniej.

A dziś tramwaje testowały nowe torowisko. Jak widać na filmie – testy wypadły pozytywnie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Warszawskie
tor
tory
infrastruktura
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.