TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Toruń wybiera BikeU na operatora TRM
InfoBike.pl - Opublikowano: 23.03.2019 15:00:47
Toruń wybiera BikeU na operatora TRM

W przetargu na operatora Toruńskiego Roweru Miejskiego wybrana została firma BikeU. Jest szansa, że miejskimi rowerami pojedziemy jeszcze w tym roku.

22 marca Miejski Zarząd Dróg w Toruniu dokonał wyboru nowego operatora Toruńskiego Roweru Miejskiego spośród dwóch oferentów, którzy po wczorajszym wyroku Krajowej Izby Odwoławczej brali byli pod uwagę.

- Na tym etapie postępowania, wykonawcom służy odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. Mają na to 10 dni od dzisiejszego wyboru - wyjaśnia Rafał Wiewiórski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. - Jeśli odwołania nie wpłyną, to zwycięska firma będzie miała 75 dni od podpisania umowy na uruchomienie systemu.

Oferta firmy BikeU Sp. z o. o. opiewa na 6.790.000,00 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Toruń
BikeU
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.