TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Torowisko w ul. Narutowicza na półmetku
- Opublikowano: 10.07.2018 08:59:04
Torowisko w ul. Narutowicza na półmetku (foto: UMŁ)

Na prawie połowie remontowanego odcinka ul. Narutowicza w Łodzi ułożone zostało torowisko. Po remoncie pojedziemy po nowych szynach i równej nawierzchni – podał tamtejszy Urząd Miasta.

Na prawie połowie remontowanego odcinka ul. Narutowicza w Łodzi ułożone zostało torowisko. Po remoncie pojedziemy po nowych szynach i równej nawierzchni – podał tamtejszy Urząd Miasta.

Remont ul. Narutowicza postępuje zgodnie z planem. Trwają prace przy wymianie torowiska. Najbardziej zaawansowane są prace od wysokości szpitala do ul. Muszyńskiego. Na tym odcinku ułożone zostały nowe płyty wraz z torowiskiem. Prace torowe trwają również na krańcówce, oraz wymieniane są rozjazdy na skrzyżowaniu z Kopcińskiego.

Po zakończeniu prac na odcinku od szpitala do DPS-u, planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Przerzucony zostanie ruch na nowy wyremontowany odcinek, wraz z otwarciem wyjazdu z Matejki.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.