TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

TIR wjechał na przejazd kolejowy w Pilawie; przerwa w ruchu pociągów
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 04.04.2019 12:05:46
zdjęcie ilustracyjne

W czwartek, 4 kwietnia, około godz. 8.40 na linii Warszawa – Dęblin na stacji Pilawa TIR wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzył się z pociągiem relacji Garwolin – Strzyżyna .

W czwartek, 4 kwietnia, około godz. 8.40 na linii Warszawa – Dęblin na stacji Pilawa TIR wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzył się z pociągiem relacji Garwolin – Strzyżyna - poinformowała PAP Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Jak powiedziała PAP Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich, trwa przerwa w ruchu na odc. Pilawa – Zabieżki. Została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa kursująca na odcinku Dęblin – Garwolin – Zabieżki.

"Nie ma osób poszkodowanych w pociągu ani samochodzie ciężarowym. Zarówno maszynista pociągu, jak i kierowca TIR byli trzeźwi" - poinformował PAP asp. szt. Marek Kapusta z garwolińskiej policji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przejazd kolejowy
wypadek
  • Krzysztof Kasperski – 04.04.2019

    Ci ludzie totalnie zdurnieli ??? Przejazdy kolejowe są w Polsce od tygodnia ???

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.