TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tarnobrzeg z rowerem miejskim IV generacji
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 06.03.2019 19:40:13
Zdj. UM Tarnobrzeg

Wypożyczalnia IV generacji zacznie działać w Tarnobrzegu od 7 marca. Operatorem systemu jest firma Geovelo. System składa się z 80 rowerów i 20 miejsc parkingowych. Z wypożyczalni będzie można korzystać do połowy listopada.

Wypożyczalnia IV generacji zacznie działać w Tarnobrzegu od 7 marca. Operatorem systemu jest firma Geovelo. System składa się z 80 rowerów i 20 miejsc parkingowych. Z wypożyczalni będzie można korzystać do połowy listopada.

Tarnobrzeska wypożyczalnia nie potrzebuje tradycyjnych stacji. System posiada rowery IV generacji, co oznacza, że nie trzeba ich zostawiać w stacjach dokujących, tylko w wyznaczonych miejscach parkingowych.

System informatyczny drogą satelitarną zlokalizuje rower w najbliższej okolicy i doprowadzi do niego użytkownika. Każdy posiadacz smartfonu może z jednej aplikacji wypożyczyć jeden rower. Za pomocą smartfonu będzie można nie tylko odnaleźć najbliższy wolny rower, ale również dokonać jego rezerwacji i opłaty za użytkowanie. Po wczytaniu kodu z roweru system dokona jego odblokowania. Jednoślady działające w systemie "GEOvelo OS" można wypożyczać, przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia - informuje Urząd Miejski w Tarnobrzegu.

Cennik

Żeby skorzystać z tarnobrzeskiej wypożyczalni, trzeba ponieść opłatę aktywacyjną – 10 zł. Wypożyczenie roweru wynosi 1,50 zł za każde rozpoczęte 30 minut. Nie można wydać więcej niż 9 złotych dziennie. Dostępny jest również miesięczny abonament za 49 złotych lub abonament całoroczny za 199 złotych, który upoważnia do jazdy przez osiem miesięcy. W ramach abonamentu można wypożyczyć rower dwa razy dziennie, przy czym każde wypożyczenie nie może trwać dłużej niż godzina.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tarnobrzeg
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.