TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Takie będą nowe tramwaje dla Wiednia
InfoTram.pl - Opublikowano: 18.07.2019 10:12:25
Takie będą nowe tramwaje dla Wiednia

Austriacki operator Wiener Lokalbahnen opublikował wizualizacje nowych tramwajów zamówionych w Bombardierze w listopadzie 2018 roku.

Austriacki operator Wiener Lokalbahnen opublikował wizualizacje nowych tramwajów zamówionych w Bombardierze w listopadzie 2018 roku.

Chociaż konstrukcja wnętrza tych 28-metrowych wagonów nie została jeszcze ukończona, to WLB już wie, że będą one niskopodłogowe, klimatyzowane i wyposażone w Wi-Fi.

Dostawy pierwszych wagonów rozpoczną się na początku 2021 r. Pierwszym etapem będzie ich testowanie. Zgodnie z planem do liniowej eksploatacji mają wejść w okresie letnim 2021 r.

Nowe tramwaje zastąpią starzejące się pojazdy klasy 100.

Zamówienie obejmuje opcję na dodatkowych 16 tramwajów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wiedeń
Bombardier
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.