TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczeciński zabytek na Mikołajki. I nie tylko
InfoTram.pl - Opublikowano: 06.12.2019 09:45:22
Szczeciński zabytek na Mikołajki. I nie tylko

Szczeciński staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny zwiastun zbliżających się Świąt.

Szczeciński staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny zwiastun zbliżających się Świąt.

Ma ponad 50 lat i choć czasy świetności dawno za sobą, to nadal budzi duże zainteresowanie i sprawia, że nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Teraz wyjedzie na trasę w świątecznym wydaniu. Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi pojawi się 6 grudnia i będzie można nim jeździć za darmo przez 3 wybrane dni.

Wszystkich, którzy chcą poczuć magię świąt zachęcamy do skorzystania z wyjątkowego kursu wagonem historycznym, który przygotowany został przez spółkę Tramwaje Szczecińskie - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie.

W najbliższy piątek, kursem o godzinie 16:00 z pętli na ulicy Potulickiej będzie podróżował Piotr Krzystek, prezydent Miasta Szczecin. Darmowy tramwaj świąteczny pojedzie następującą trasą: Potulicka – Brama Portowa – pl. Kościuszki – Boh. Warszawy - pl. Gałczyńskiego – al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów – pl. Grunwaldzki – pl. Rodła – Matejki Filharmonia – pl. Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Potulicka.

Tramwaj będzie jeździł 6, 13 i 20 grudnia. Odjazdy z pętli na Potulickiej o godz. 15:00; 16:00; 17:00; 18:00 i 19:00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
zabytek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.