TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczeciński tramwaj będzie gwiazdą filmu
UMS InfoTram.pl - Opublikowano: 28.08.2019 14:25:38
Szczeciński tramwaj będzie gwiazdą filmu (foto: UMS)

Szczeciński tramwaj będzie gwiazdą filmu, który jest obecnie kręcony w naszym mieście. Środa to dzień zdjęciowy w taborze spółki.

Szczeciński tramwaj będzie gwiazdą filmu, który jest obecnie kręcony w naszym mieście. Środa to dzień zdjęciowy w taborze spółki.

Spółka Tramwaje Szczecińskie z przyjemnością weszła we współpracę z twórcami filmu - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki TS. Cieszy fakt, że piękno naszego miasta będzie pokazane również z perspektywy komunikacji miejskiej – dodaje.

Film, który jest kręcony w naszym mieści to dramat obyczajowy, niezależna produkcja krótkometrażowa. Opowiada o uczuciach ludzi starszych, o przemijaniu, stawaniu się niepotrzebnym.

Głównym bohaterem będzie Lech Dyblik, scenarzystą Rafał Molenda - znany szczeciński dziennikarz, pisarz, reżyserem Dominik Czech - jest to jego drugi film fabularny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.