TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczeciński motorniczy nagrał zachowania kierowców. Są skandaliczne!
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.01.2019 09:07:56
Szczeciński motorniczy nagrał zachowania kierowców. Są skandaliczne! (screen YT)

Jak się jeździ po Szczecinie, czyli zza okna motorniczego. Samochody cz.1. Tak swój film zatytułował szczeciński motorniczy.

Jak się jeździ po Szczecinie, czyli zza okna motorniczego. Samochody cz.1. Tak swój film zatytułował szczeciński motorniczy.

Widać na nim zachowania kierowców, które są dalekie od normalności. Jak podano w opisie filmu zawiera on NIEKTÓRE sytuacje, które zdarzają się codziennie na ulicach Szczecina. Jest on przestrogą dla kierowców oraz jakie sytuacje, możecie trafić. Film trwa 10 minut i zawiera kompilację przeróżnych zachowań szczecińskich kierowców.

Zobaczcie sami i oceńcie. Najgorsze jest to, że dla motorniczych, nie tylko w Szczecinie, ale w całej Polsce to normalność. Dlatego ich praca to wcale nie sielanka. Pamiętajcie, że tramwaj nie stanie w miejscu! Zajeżdżając mu drogę ryzykujecie własne życie!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
motorniczy
 • Kosma Klejnowski – 08.01.2019

  Wjeżdżać w nich, a za uszkodzenia tramwaju obciążać kierowców.

 • Kapitan Krzysztof – 08.01.2019

  codzienność KAŻDEGO motorniczego

 • Kam Bul – 08.01.2019

  Tym Solarisem po chodniku grubo przesadził 😅

 • Krzysiek – 08.01.2019

  Jakbym mógł opublikować nagranie z mojego prywatnego rejestratora, to byście uwierzyli, jak nieskończenie tępi są kierowcy...

 • Paweł Cygan – 08.01.2019

  Strasznie wolno tam jeżdżą... 😁😁

 • Adam Paduch – 08.01.2019

  Złotówy i passaciarze z "be piuntek" to najgorsze zarazy na drogach..dużo jeżdżę i jak ich widzę na drogach to mogę się spodziewać że coś odwalą,więc zachowuje przy nich szczególnie nadzwyczajną szczególną ostrożność..kiedyś człowiek na drodze obawiał się właścicieli szrotów e36..dzisiaj to awansowało do poziomu B5 współmiernie że spadkiem cen tych aut na rynku wtórnym u Niemca...

 • Paweł Krzysztof Kołodziej – 08.01.2019

  Niech sobie Niemcy ten swój Szczecin zabiorą spowrotem .

 • Armin Wittner – 08.01.2019

  ...ja bym na Twoim miejscu nie hamował. Jak jeden z drugim ciul zostanie kopnięty w dupę tramwajem, to może sobie na drugi raz zapamięta. Fizyka jest po Twojej stronie!

 • Maciej Górowski – 08.01.2019

  Polecam wszystkim takim kierowcom przejażdzkę w Symulator Tramwaju NGT6 - pierwszy polski symulator tramwaju. W Instytut Pojazdów Szynowych Politechniki Krakowskiej, gdzie znajduje się symulator prowadzimy obecnie akcję edukacyjną dot. bezpiecznego zachowania wobec tramwajów.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.