TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecin: Zderzenie tramwaju z autobusem
PAP - Opublikowano: 05.04.2019 09:22:15
Szczecin: Zderzenie tramwaju z autobusem

11 osób rannych w zderzeniu tramwaju z autobusem w centrum Szczecina. Miasto ma ogromny problem z korkami.

11 osób zostało rannych, w tym jedna ciężko, w zderzeniu tramwaju z autobusem komunikacji miejskiej w piątek (5 kwietnia) w Szczecinie. Ulice w centrum miasta są zablokowane.

Autobus linii pospiesznej zderzył się z tramwajem na ulicy Niepodległości, obok Bramy Portowej w centrum miasta.

Motornicza tramwaju w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Pozostałe osoby, w tym kierowca autobusu, odniosły drobne obrażenia; również one zostały przetransportowane do szpitali - poinformowała PAP w piątek rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Targaszewska.

Oba pojazdy nadal blokują przejazd w rejonie Bramy Portowej, na ulicach w centrum miasta tworzą się duże zatory.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Szczecin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.