TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecin: Czołowe zderzenie autobusu z audi
- Opublikowano: 19.04.2019 08:00:10
Szczecin: Czołowe zderzenie autobusu z audi; fot. wszczecinie.pl

18 kwietnia doszło do poważnego wypadku w Podjuchach, na prawobrzeżu Szczecina. Przed godz. 18 zderzyły się tam miejski autobus linii 66 i osobowe audi.

18 kwietnia doszło do poważnego wypadku w Podjuchach, na prawobrzeżu Szczecina. Przed godz. 18 zderzyły się tam miejski autobus linii 66 i osobowe audi.

Siła czołowego zderzenia musiała być ogromna, skoro kierowca audi zginął na miejscu zdarzenia, mimo podjętej reanimacji.

W wypadku ucierpiało sześcioro dzieci. Czworo jest w stanie ciężkim; najmłodsze z nich ma 4 lata, najstarsze - 12. Poszkodowani trafili do szpitali w Szczecinie, Gryfinie i Stargardzie. Na miejscu zdarzenia pracowało 10 zespołów ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak poinformowała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Targaszewska, w wypadku zginął 74-letni kierowca samochodu osobowego.

Na miejscu pracują nadal służby, w tym policja i prokurator. Ustalane są przyczyny i okoliczności wypadku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Szczecin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.