TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świątecznym tramwajem po Gdańsku
InfoTram.pl - Opublikowano: 18.12.2019 15:45:10
Świątecznym tramwajem po Gdańsku (foto: GAiT)

Ponad 150 metrów lampek choinkowych rozświetli gdański świąteczny tramwaj, który już w najbliższy czwartek wyjedzie na tory. Zabytkowa N-ka, jak co roku, kursować będzie w okresie przedświątecznym, a także poprzedzającym Nowy Rok.

Ponad 150 metrów lampek choinkowych rozświetli gdański świąteczny tramwaj, który już w najbliższy czwartek wyjedzie na tory. Zabytkowa N-ka, jak co roku, kursować będzie w okresie przedświątecznym, a także poprzedzającym Nowy Rok.

Już od kilku lat w Gdańsku przyjęła się tradycja, że w okresie przedświątecznym jeden z zabytkowych tramwajów spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje zyskuje niepowtarzalny wygląd. Wszystko za sprawą ponad 150 metrów lampek choinkowych, którymi przyozdabiamy pojazd. W tym roku tramwaj typu N, będzie kursował codziennie, po zmroku, od 19 do 23 grudnia oraz przed Nowym Rokiem od 28 do 30 grudnia. Przejazdy są bezpłatne.

W świątecznym tramwaju GAiT – zgodnie z tradycją – na pasażerów czekał będzie Mikołaj z upominkami. Przejazdy są bezpłatne.

Konkurs

Na okoliczność wyjazdu bardzo fotogenicznej świątecznej N-ki, GAiT zapraszają wszystkich miłośników komunikacji miejskiej i fotografii do udziału w konkursie fotograficznym "Świąteczny tramwaj GAiT". Przewoźnik czeka na zdjęcia przedstawiające tegoroczną gdańską N-kę przyozdobioną świątecznymi światełkami. Dla autorów najlepszych zdjęć przygotował specjalne noworoczne upominki. Wystarczy opublikować zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT
zabytek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.