TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świątecznym Swingiem po Toruniu
InfoTram.pl - Opublikowano: 04.12.2019 17:45:55
Świątecznym Swingiem po Toruniu (foto: MZK)

Już niebawem na ulice Torunia wyjedzie niezwykły, świątecznie iluminowany i rozbrzmiewający kolędami tramwaj. Inauguracyjna przejażdżka odbędzie się w najbliższy piątek - w Mikołajki, 6 grudnia 2019 roku.

Już niebawem na ulice Torunia wyjedzie niezwykły, świątecznie iluminowany i rozbrzmiewający kolędami tramwaj. Inauguracyjna przejażdżka odbędzie się w najbliższy piątek - w Mikołajki, 6 grudnia 2019 roku.

Świąteczny tramwaj będzie przyozdobiony światełkami, gwiazdkami, śnieżynkami i reniferami. Będzie go widać z daleka nie tylko ze względu na oświetlenie, ale i inny świąteczny symbol. Jaki? To niespodzianka.

Inauguracyjny przejazd odbędzie się 6 grudnia 2019 r. na trasie linii tramwajowej nr 1. Start o godz. 11:42 z pętli "Olimpijska". O godz. 12.00 w tramwaju, który o tej porze ruszy z przystanku na Wałach gen. Sikorskiego do pętli Uniwersytet, rozpocznie się wspólne kolędowanie z udziałem świętego Mikołaja. Z pętli Uniwersytet rozśpiewany tramwaj pojedzie na pętlę "Olimpijska".

Na pasażerów czekają słodkie i nie tylko niespodzianki.

Świąteczny Swing będzie kursował jako zwykły tramwaj rozkładowy w sieci komunikacji miejskiej do 6 stycznia 2019 roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Toruń
Toruń
Swing
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.