TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Suwałki. Ruszyło głosowanie na nazwę roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 09.12.2019 18:19:13
Suwałki. Ruszyło głosowanie na nazwę roweru miejskiego

Od 9 do 20 grudnia można głosować na nazwę dla suwalskiego roweru miejskiego. System ma składać się z 12 stacji i 120 rowerów. Do pierwszego etapu konkursu zgłoszono 336 propozycji. Teraz można wybierać spośród 30 propozycji.

Od 9 do 20 grudnia można głosować na nazwę dla suwalskiego roweru miejskiego. System ma składać się z 12 stacji i 120 rowerów. Do pierwszego etapu konkursu zgłoszono 336 propozycji. Teraz można wybierać spośród 30 propozycji.

Dwa etapy konkursu

Zainteresowanie wyborem nazwy w Suwałkach było tak duże, że organizatorzy zdecydowali się zmienić zasady wyboru. Wprowadzono dwa etapy konkursu, ponieważ zgłoszono 336 propozycji na nazwę dla wypożyczalni. Do internetowego głosowania komisja dopuściła 30 nazw. Zwycięzca konkursu dostanie 1000 zł.

Jak informuje suwalski Urząd Miejski, komisja złożona z przedstawicieli Rady Miejskiej w Suwałkach, Suwalskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego w Suwałkach na spotkaniu w 5 grudnia 2019 r. dokonała preselekcji zgłoszonych propozycji i wybrała 30 nazw miejskiego systemu roweru publicznego, na które od poniedziałku 9 grudnia można oddawać głosy w głosowaniu internetowym.

Propozycje nazw

Można głosować na jedną z propozycji: Suwalski Rower Miejski, RoS (Rower Suwalski), Rowerowe Suwałki, Suwer (suwalski Rower), Miastoślad, WIGIEREK, DWA KÓŁKA, Szosówka, ROWERYK, SOOWER, Wigry City Bike, BIKE-owe Suwałki, Wigry Bike System, POGODNE DWA KOŁA- PDK, POGODNY ROWER, POGODNY ROWER MIEJSKI, SUWALSKA STACJA ROWEROWA, Suwalska Rowerynka, BB – BLUES BIKE, BS – BIKE, BIKER SUWAŁKI, Biko♡e Su♡ałki, BS "no stress", ekoSUWy, UśMich-BIKE, Zakręcone Suwałki, SUVELO, SUWER, SUWBIKE, SUBIKE.

Zasady głosowania

Głosować można poprzez stronę internetową. Jak informuje Urząd Miejski w Suwałkach, by oddać głos w sondzie internetowej, należy wybrać jedną propozycję nazwy roweru miejskiego, następnie wpisać swój nr telefonu w pole pod propozycjami i kliknąć wyślij. Otrzymany SMS-em kod należy przepisać w odpowiednie pole i kliknąć sprawdź, po poprawnej weryfikacji kodu można oddać swój głos.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Suwałki
rower miejski
głosowanie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.