TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Suwałki ogłosiły przetarg na obsługę roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 27.01.2020 17:31:56
Suwałki ogłosiły przetarg obsługę roweru miejskiego

Suwałki ogłosiły przetarg na dostawę i obsługę roweru miejskiego. Nowy operator podpisze umowę na trzy lata i poprowadzi suwalską wypożyczalnię do 2022 roku.

Suwałki ogłosiły przetarg na dostawę i obsługę roweru miejskiego. Nowy operator podpisze umowę na trzy lata i poprowadzi suwalską wypożyczalnię do 2022 roku.

Suwalski SUWER

Nazwę dla suwalskiej wypożyczalni rowerów wybrali mieszkańcy miasta. Głosowanie odbyło się od 9 do 20 grudnia 2019 roku. Zainteresowanie wyborem nazwy w Suwałkach było na tyle duże, że organizatorzy zdecydowali się zmienić pierwotne zasady wyboru. Wprowadzono dwa etapy konkursu ponieważ zgłoszono 336 propozycji na nazwę dla wypożyczalni. Do internetowego głosowania komisja dopuściła 30 nazw. Największym zainteresowaniem cieszyła się nazwa SUWER zdobywając 494 głosy. Tuż za nim znalazł się WIGIEREK, który zdobył 11 głosów mniej. Na wszystkie propozycje oddano 1751 głosów. Zwycięzca konkursu dostał 1000 zł.

Nowy operator

Oferty przetargowe można składać do 28 lutego 2020 roku. Nowy operator będzie miał do zrealizowania dwa zadania: dostawa, instalacja i uruchomienie systemu roweru publicznego oraz obsługa systemu roweru publicznego w mieście Suwałki w 2020, 2021 i 2022 roku.

Przy wyborze oferty brane będą pod uwagę: cena – 60 %, okres gwarancji na rowery i terminale – 25 % oraz skrócenie czasu naprawy rowerów – 15 %.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Suwałki
rower miejski
przetarg
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.