TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Studzienka uszkodziła autobus. W Gorzowie Wlkp.
INFOBUS.PL - Opublikowano: 17.01.2020 14:00:04
Studzienka uszkodziła autobus. W Gorzowie Wlkp.

Do niebezpiecznego i bardzo nietypowego wypadku doszło 15 stycznia w Gorzowie Wielkopolskim. Autobus MZK najechał na studzienkę kanalizacyjną. Ta z kolei w wyniku najechania... przebiła podłogę.

Do niebezpiecznego i bardzo nietypowego wypadku doszło 15 stycznia w Gorzowie Wielkopolskim. Autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji najechał na studzienkę kanalizacyjną. Ta z kolei w wyniku najechania... przebiła podłogę.

Jak informują lokalne media feralnego dnia autobusu jechał ul. Kasprzaka. W pewnym momencie najechał na studzienkę kanalizacyjną znajdującą się na jezdni. Ta dosyć niespodziewanie uległa pęknięciu pod ciężarem autobusu.

Następnie "wystrzeliła" uderzając w podłogę autobusu. Siła uderzenia była na tyle duża, że doszło do przebicia płyty podłogowej pojazdu. Na miejsce została wezwana gorzowska policja. Do takiego zdarzenia teoretycznie nie powinno dojść. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Trzeba przyznać, że to bardzo nietypowy wypadek. Zdecydowanie z kategorii tych, których nikt normalnie się bym nie spodziewał. Według naszych informacji autobusem, który ucierpiał wskutek tego zdarzenia jest jeden z MAN-ów A21, które to MZK pozyskało z Oslo.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
tabor
MZK Gorzów Wlkp.
MAN
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.