TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Straszny tramwaj w Gdańsku
- Opublikowano: 30.10.2018 08:58:10
Straszny tramwaj w Gdańsku (foto: GAiT)

Już po raz drugi Gdańskie Autobusy i Tramwaje zapraszają na Halloween w tramwaju razem z Igers Gdańsk.

Już po raz drugi Gdańskie Autobusy i Tramwaje zapraszają na Halloween w tramwaju razem z Igers Gdańsk.

W środę 31 października, specjalny, tym razem większy tramwaj, 102-ka będzie wozić duchy, zombie i inne potwory na trasie Strzyża PKM – Siedlce. Tak, jak poprzednio, zabytkowy tramwaj tuż po zmroku, bo o godz. 18:00 wyjedzie z zajezdni Wrzeszcz.

W zeszłym roku przejazdy tramwajem cieszyły się tak dużą popularnością, że postanowiono, iż tegoroczne Halloween odbędzie się w większym tramwaju, do którego zmieści się dużo więcej specjalnie ucharakteryzowanych strasznych postaci. Za charakteryzację odpowiadać będą uczniowie Szkoły Makijażu i Wizażu Beauty Art, którzy pomogą uczestnikom imprezy przekształcić się w bohaterów znanych horrorów. Duchy i zjawy będą straszyć do późnych godzin wieczornych. Przejazdy są bezpłatne, a tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Dokładny rozkład jazdy tutaj.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT
Gdańsk
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.