TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Stodwójka na dzień kobiet w Częstochowie
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.03.2018 09:06:27 1 komentarz
Częstochowska stodwójka (foto: MPK)

W czwartkowe popołudnie na ulice Częstochowy wyjedzie zabytkowa "102-ka" z wyjątkowymi gośćmi na pokładzie, którzy ukłonią się przede wszystkim Paniom obchodzącym swoje święto.

W czwartkowe popołudnie na ulice Częstochowy wyjedzie zabytkowa "102-ka" z wyjątkowymi gośćmi na pokładzie, którzy ukłonią się przede wszystkim Paniom obchodzącym swoje święto.

Zadowoleni jednak z podróży powinni być wszyscy pasażerowie, ponieważ przejazd tym konkretnym tramwajem będzie bezpłatny. 8 marca to także święto dla miłośników częstochowskiej komunikacji tramwajowej. Tego dnia bowiem, 59 lat temu w premierowy kurs po Częstochowie wyjechał pierwszy tramwaj.

Poniżej rozkład jazdy okolicznościowego tramwaju:

15.28 Zajezdnia MPK

15.48 Promenada Niemena (przyjazd)

16.00 Promenada Niemena (odjazd)

16.20 Zajezdnia MPKSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
102Na
Częstochowa
zabytek
  • Kaszebe – 09.03.2018

    Ale miasto"poszło po bandzie"!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.