TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Stan torowisk do Ozorkowa i Lutomierska zagraża bezpieczeństwu
RADIO ŁÓDŹ - Opublikowano: 14.03.2017 14:42:44 2 komentarze
Stan torowisk do Ozorkowa i Lutomierska zagraża bezpieczeństwu (źródło: Wikimedia/Zyxist)

Powraca sprawa połączeń komunikacji tramwajowej do Ozorkowa i Lutomierska. Tory są w fatalnym stanie. I choć samorządy odpowiadają za torowiska, to nikt ich nie naprawia – donosi Radio Łódź.

Problem w tym, że nie wszystkie gminy dbają o torowiska. Jak podkreślają władze Zgierza, chodzi o pieniądze, bo tego typu inwestycje pochłaniają dużo środków finansowych.

O problemach możecie posłuchać w Radiu Łódź.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
Łódź
Ozorków
Lutomiersk
torowisko
  • www – 14.03.2017

    Zaniedbania w łódzkiej sieci są tak duże, że na optymizm chyba nie ma co liczyć.

  • STUDI – 20.03.2017

    No to już po linii do Lutomierska. Konstantynów nie da ani grosza na tę drobna naprawę. Linia tramwajowa do Lutomierska zakończyła już definitywnie swój żywot. Zastąpią ją autobusy Z43 na trasie Konstantynów - Łutomiersk już na stałe,

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.