TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sosnowiec: Zderzenie z autobusem linii 55
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 29.10.2019 10:00:32
Sosnowiec: Zderzenie z autobusem linii 55 ; fot. Marcin Twaróg / Dziennik Zachodni

28 października cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu autobusu i auta osobowego w Sosnowcu.

28 października cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu autobusu i auta osobowego

Cztery osoby – wśród nich kilkuletnie dziecko - trafiły do szpitala na badania po poniedziałkowym zderzeniu autobusu miejskiego i samochodu osobowego w Sosnowcu. Nieco później na tej samej ulicy zderzyły się cztery samochody. Obydwa zdarzenia zostaną prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja – podała policja.

Rzeczniczka sosnowieckiej komendy asp. szt. Sonia Kepper powiedziała PAP, że do zderzenia osobowego fiata i autobusu miejskiego linii 55 doszło w rejonie wiaduktu na ul. Blachnickiego, w pobliżu ul. Prusa.

"Do szpitala na badania pojechały trzy osoby jadące autobusem, które ucierpiały na skutek gwałtownego hamowania – dwie kobiety dorosłe i kilkuletnie dziecko. Do szpitala trafił też kierujący samochodem osobowym" - powiedziała policjantka. Jak dodała, wiele wskazuje, że poszkodowani wkrótce wrócą do domów, dziecko prawdopodobniej zostanie dłużej na obserwacji.

Do drugiej kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Blachnickiego i Bora-Komorowskiego, gdzie zderzyły się cztery pojazdy. "W tym przypadku także nikt najprawdopodobniej nie odniósł poważniejszych obrażeń" – wskazała Kepper.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie
 • Robert Górak – 29.10.2019

  Ta fotka jest z innej kolizji

 • Jakub Jakub – 29.10.2019

  W Piasecznie też dziś autobus PKSu wjechał w tył ciężarówki...

 • Sebbastian Pioro – 29.10.2019

  Mocno się Solaris pogniótł ....

 • Radosław Cudzich – 29.10.2019

  Przecież to zdjęcie z zupełnie innej kolizji, sprzed 2 miesięcy jak #555 wepchnął na miejsce wystającego dostawczaka 🤔

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.