TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Skoda dostarcza tramwaje dla Eskisehir. Jak się prezentują? [FILM]
InfoTram.pl - Opublikowano: 23.11.2018 10:10:40
Skoda dostarcza tramwaje dla Eskisehir. Jak się prezentują?

ForCity Classic Eskişehir to w 100% niskopodłogowe tramwaje z nieobrotowym wózkiem, o rozstawie 1000 mm.

ForCity Classic Eskişehir to w 100% niskopodłogowe tramwaje z nieobrotowym wózkiem, o rozstawie 1000 mm.

Jak podaje producent – Skoda Transportation – pojazdy te łączą elementy wykorzystane w pojazdach dostarczanych przez czeskiego producenta do tureckiego miasta Konya i Bratysławy.

Pojazdy zostają wyposażane w potężne akumulatory trakcyjne, pozwalające im działać w Eskisehir na odcinku (ponad kilometrowym) bez sieci trakcyjnej, którą jednak miasto planuje zbudować.

Pięcioczłonowy, jednokierunkowy tramwaj o długości 30 metrów może pomieścić ponad 270 pasażerów. Dostęp do wagonu zapewnią 4 podwójne i 2 pojedyncze drzwi.

Dostawy wszystkich pojazdów do tureckiego miasta Eskisehir odbędą się w 2018 roku. Pojazdy mają elegancki design, który pasuje do kolorystyki tego tureckiego miasta.

Škoda rywalizując o to zamówienie pokonała lokalnego producenta Bozankaya A.Ş. W tureckim mieście Konya od 2015 roku kursują w pełni niskopodłogowe tramwaje Škoda ForCity Classic.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Skoda
ForCity
Turcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.