TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Siemens zbuduje jedenaście pojazdów dla kolei miejskiej w Phoenix
SIEMENS InfoTram.pl - Opublikowano: 14.06.2017 15:50:38
Siemens zbuduje jedenaście pojazdów dla kolei miejskiej w Phoenix

Phoenix Valley Metro Rail - firma oferująca usługi miejskiego transportu zbiorowego, zamówiła od firmy Siemens 11 nowych pojazdów S70 (LRV).

Phoenix Valley Metro Rail - firma oferująca usługi miejskiego transportu zbiorowego, zamówiła od firmy Siemens 11 nowych pojazdów S70 (LRV).

Składy będą użytkowane w mieście Phoenix, w stanie Arizona, USA. Umowa zakłada możliwość zamówienia w opcji 67 dodatkowych składów. Nowe pojazdy oferują więcej przestrzeni wewnątrz, energooszczędne oświetlenie LED oraz wydajne systemy klimatyzacyjne. Tramwaje dla Valley Metro będą budowane w zakładzie produkcyjnym Siemensa w Sacramento w Kalifornii.

Inwestycje w transport publiczny walnie przyczyniają się do wzrostu gospodarczego kraju, zarówno na szczeblu lokalnym jak i ogólnokrajowym. Mamy nadzieję na owocną współpracę i partnerstwo z Siemensem, firmą która odgrywa kluczową rolę w rozbudowie naszej kolei miejskiej - powiedział prezes firmy Valley Metro Rail, Mark Mitchell.

Miasto Phoenix jest już osiemnastym miastem w Ameryce Północnej, które rozwija kolej miejską we współpracy z Siemensem. Nasze nowoczesne składy zapewniają wygodną i bezpieczną podróż wszystkim pasażerom. Systemy Siemensa stosowane w rozwiązaniach dla transportu miejskiego oferują miastom na całym świecie niezawodne rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb - powiedziała Sandra Gott-Karlbauer, prezes Siemens Transport Miejski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Siemens
USA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.