TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Siemens Mobility z zamówieniem na 25 lokomotyw Smartron
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.03.2019 10:01:07
Siemens Mobility z zamówieniem na 25 lokomotyw Smartron (foto: Siemens)

Siemens Mobility i Paribus Holding GmbH & Co. KG - firma z Hamburga, specjalizująca się w inwestycjach i zarządzaniem aktywami w kolejnictwie podpisały umowę ramową na dostawę do 25 lokomotyw Smartron.

Siemens Mobility i Paribus Holding GmbH & Co. KG - firma z Hamburga, specjalizująca się w inwestycjach i zarządzaniem aktywami w kolejnictwie podpisały umowę ramową na dostawę do 25 lokomotyw Smartron.

Dostawa pierwszych czterech pojazdów jest przewidziana na październik 2019 r. Umowa obejmuje także 8-letni serwis.

Nasze nowe Smartrony to mocne i niezawodne lokomotywy dostarczane naszym klientom w ustalonych standardach, co upraszcza proces zakupu. Jako wstępnie skonfigurowana lokomotywa, Smartron jest oszczędny i cechuje się wysoką dostępnością - powiedziała Sabrina Soussan, szefowa Siemens Mobility.

Dzięki dodatkowym lokomotywom Smartron od Siemens Mobility, jesteśmy w stanie zrobić duży krok w kierunku modernizacji naszego taboru kolejowego. Jesteśmy dumni, że spółka TX Logistik zdecydowała się zostać pierwszym leasingobiorcom tych sprawdzonych i niezawodnych lokomotyw - powiedział dr Volker Simmering, szef Paribus.

Smartrony bazują na sprawdzonych rozwiązaniach lokomotyw Vectron, których w Europie sprzedano już ponad 850 sztuk i które przejechały ponad 180 milionów kilometrów.

Smartron jest dostosowany do pracy przy prądzie zmiennym 15 kV i jest wyposażony w system kontroli pociągu PZB/LZB. Lokomotywa jest produkowana w standardowym kolorze niebieskim 'Capri Blue'.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lokomotywa
Siemens
Smartron
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.