TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sezon na wagonowego Tura rozpoczęty
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.06.2019 12:09:59
Sezon na wagonowego Tura rozpoczęty

W miniony weekend na szlaki wyjechał wagonowy Tur, który mimo, że przez Przewozy Regionalne został jako Tur uśmiercony, w środowiskach miłośniczych nadal Turem pozostał.

W miniony weekend na szlaki wyjechał wagonowy Tur, który mimo, że przez Przewozy Regionalne został jako Tur uśmiercony, w środowiskach miłośniczych nadal Turem pozostał.

Tym samym rozpoczął się sezon na składy wagonowe na Półwyspie Helskim. Wzorem lat ubiegłych do Helu, w przypadku Tura aż z Chojnic pojadą składy, mogące przewieść więcej pasażerów, zestawione z lokomotywy i właśnie wagonów. Już dziś z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że szynobusy na helskiej linii będą mocno obłożone. Sytuacja jest jednak patowa, bo Przewozy Regionalne innego taboru nie mają i nie zastąpią ich wagonami.

Tur, jako skład już kultowy, od wielu lat cieszy się niezwykłą popularnością. Nie inaczej jest i w tym roku. Od początku wakacji na Półwysep Helski ma pojechać więcej składów wagonowych. Warto już teraz zachęcić zwłaszcza rowerzystów, ale nie tylko do korzystania z połączeń przez nie obsługiwanych. Jest szansa na podróż w miarę przyzwoitych warunkach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Hel
wagon
Gdynia
Chojnice
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.