TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Samochód wjechał pod tramwaj, kierująca nie żyje
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 16.12.2019 21:45:01
zdjęcie ilustracyjne

Na granicy Katowic i Chorzowa w poniedziałek po południu kobieta jadąca samochodem osobowym wjechała pod tramwaj. W wyniku odniesionych ran zmarła na miejscu wypadku.

Na granicy Katowic i Chorzowa w poniedziałek po południu kobieta jadąca samochodem osobowym wjechała pod tramwaj. W wyniku odniesionych ran zmarła na miejscu wypadku - poinformował PAP sierż. szt. Maciej Bajerski z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Jak powiedział policjant, kierująca samochodem osobowym, jadąca ul. Gliwicką przy granicy z Chorzowem, zawracając, wjechała pod tramwaj. "Kobieta w wyniku tego zdarzenia odniosła obrażenia śmiertelne" - dodał Bajerski.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód. Na miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu tramwajowym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Katowice
Chorzów
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.