TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sabina zatrzymała polskie promy
PAP InfoShip.pl - Opublikowano: 11.02.2020 19:00:07
Sabina zatrzymała polskie promy ; fot. gdansk.pl

Z powodu orkanu Sabina odwołano poniedziałkowe promy do i z Trelleborga.

Z powodu orkanu Sabina odwołano poniedziałkowe rejsy promami Galileusz i Copernicus ze Świnoujścia do szwedzkiego Trelleborga i z powrotem – podano na stronie internetowej przewoźnika Unity Line.

Unity Line poinformowało o odwołaniu poniedziałkowych odejść promów Copernicus i Galileusz ze Świnoujścia do Trelleborga, które zgodnie z rozkładem planowane były odpowiednio na godz. 01:30 i godz. 10:30. Tym samym nie odbędą się także rejsy powrotne. Z Trelleborga poniedziałek o godz. 15:45 nie wypłynie prom Copernicus, a o godz. 22:10 prom Galileusz.

W niedzielę nie wypłynął prom Galileusz. Tego dnia również Polferries anulowała rejsy promu Cracovia ze Świnoujścia do Ystad i z tego miasta.

IMGW wydało ostrzeżenie o sztormie na Bałtyku w obu strefach brzegowych województwa zachodniopomorskiego. Wiatr z kierunku południowo-zachodniego, do południowego osiągał w porywach siłę do 10 w skali Beauforta. Alert drugiego stopnia obowiązywał do poniedziałku, do godz. 05:00. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pogoda
prom
Port Świnoujście
Unity Line
Polferries
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.