TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rzeszów - rower miejski wraca 1 maja
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.04.2019 17:55:00
Rzeszów - rower miejski wraca 1 maja

Rzeszowski Rower Miejski ma zacząć działać od 1 maja. W systemie mają być rowery IV generacji, skutery i hulajnogi. Do przetargu zgłosił się jeden oferent: Green Electricity i Between Wheels.

Rzeszowski Rower Miejski ma zacząć działać od 1 maja. W systemie mają być rowery IV generacji, skutery i hulajnogi. Do przetargu zgłosił się jeden oferent: Green Electricity i Between Wheels.

Oferta warszawskiego konsorcjum została sprawdzona i spełnia wszystkie wymagania miasta. To znaczy, że w Rzeszowie od 1 maja będzie można korzystać z wypożyczalni rowerów miejskich.

Nie tylko rowery

Zwycięska firma ma dostarczyć system składający się z 80 rowerów IV generacji, 20 skuterów elektrycznych oraz 50 hulajnóg elektrycznych. Green Electricity i Between Wheels mają niewiele czasu na uruchomienie wypożyczalni.

Uruchamiając system składający, w którym są rowery, skutery i hulajnogi Rzeszów kontynuuje politykę sprzed roku. Wtedy z miejskiej wypożyczalni było dostępnych 100 rowerów, z czego 30 ze wspomaganiem elektrycznym, oraz 20 skuterów. Co ciekawe większym największym powodzeniem cieszyły się skutery, które wypożyczano ponad 19 tys. razy. Rowery były wypożyczane 11 tys. razy. Sezon rzeszowskiej wypożyczalni trwał od 19 lipca do 4 listopada.

Uruchomienie i utrzymanie Rzeszowskiego Roweru Miejskiego w 2019 roku będzie kosztował miasto 125 tys. zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Rzeszów
przetarg
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.