TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rzeszów ogłosił przetarg na rower miejski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.04.2019 15:06:48
Zdj. Materiały prasowe

Rzeszowski magistrat ogłosił przetarg na wdrożenie, utrzymanie i serwis Rzeszowskiego Roweru Miejskiego. Oferty można składać do 11 kwietnia. System ma zacząć działać od 1 maja tego roku.

Rzeszowski magistrat ogłosił przetarg na wdrożenie, utrzymanie i serwis Rzeszowskiego Roweru Miejskiego. Oferty można składać do 11 kwietnia. System ma zacząć działać od 1 maja tego roku.

Zwycięska firma ma dostarczyć system składający się z 80 rowerów IV generacji, 20 skuterów elektrycznych oraz 50 hulajnóg elektrycznych. Przy wyborze ofert brane będą pod uwagę cena (60%) i czas usunięcia awarii (40%).

W poprzednim roku operatorem rzeszowskiej wypożyczalni była firma blinkee.city. Od 19 lipca do 4 listopada korzystali z rowerów 11 tys. razy. Większym powodzeniem cieszyły się skutery. Skorzystano z nich ponad 19 tys. razy. Mieszkańcy Rzeszowa na pojazdach z wypożyczalni przejechali ponad 130 tys. km. System składał się z 20 skuterów oraz 100 rowerów, wśród których 30 posiadało wspomaganie elektryczne.

System ma ruszyć 1 maja

- Chcemy, by 1 maja rower miejski był już dostępny – powiedział rzeszowskiemu oddziałowi Gazety Wyborczej Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Rzeszów
przetarg
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.