TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rzadka okazja w Gdańsku - rowerem pod Martwą Wisłą
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 19.04.2019 22:03:30
Zdj. UM Gdańsk

To jedna z nielicznych okazji, by przejechać rowerem tunelem pod Martwą Wisłą w Gdańsku. 28 kwietnia, w związku z trzecią rocznicą oddania tunelu do użytku, rowerzyści będą mieli okazję pojechać trasą na co dzień przeznaczoną dla samochodów.

To jedna z nielicznych okazji, by przejechać rowerem tunelem pod Martwą Wisłą w Gdańsku. 28 kwietnia, w związku z trzecią rocznicą oddania tunelu do użytku, rowerzyści będą mieli okazję pojechać trasą na co dzień przeznaczoną dla samochodów.

- Tym razem będzie to okazja do uczczenia 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Tunel pod Martwą Wisłą jest bowiem najdroższym projektem inwestycyjnym w historii Gdańska w przeważającej części sfinansowanym ze środków unijnych – informuje Przemysław Rot z Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Przejazd pod Martwą Wisłą

Zbiórka odbędzie się 28 kwietnia, o godz. 10:30 przy Stadionie Energa Gdańsk (od strony Fun Areny). W ramach wydarzenia odbędą się m.in. warsztaty rolkarskie i pokazy ratownicze. Wyjazd rozpocznie się o godz. 11:15.

- Z miejsca zbiórki przejedziemy przez parking P5 do łącznicy prowadzącej z ul. Marynarki Polskiej na wyjeździe z tunelu przez rozpięta barierę bezpieczeństwa i wracamy w kierunku stadionu drugą nitką tunelu. Peleton będzie kontynuował jazdę do harfy na skrzyżowaniu Al. Macieja Płażyńskiego z ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. Tu zjedziemy łącznicą w ul. Pokoleń Lechii, a następnie przez parking P1 wrócimy na miejsce startu, gdzie zakończymy przejazd – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Regulamin przejazdu rowerowego przez tunel 2019Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
przejazd
Martwa Wisła
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.