TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair z trzymilionowym pasażerem z KTW
InfoAir.pl - Opublikowano: 18.05.2019 18:30:30
Ryanair z trzymilionowym pasażerem z KTW

10 maja br. Ryanair przewiózł trzymilionowego pasażera w ramach swojej siatki połączeń z KTW.

10 maja br. Ryanair przewiózł trzymilionowego pasażera w ramach swojej siatki połączeń z KTW.

Na wyjątkową pasażerkę, podróżującą z Birmingham do KTW, czekała niespodzianka w postaci vouchera na przeloty Ryanair oraz upominku od pyrzowickiego lotniska.

Ryanair obecny jest w KTW od początku listopada 2007 r., kiedy to zadebiutował trasą do Dublina. Pierwszy milion pasażerów w KTW Ryanair świętował w 2012 r., drugi w 2016 r.

W rozkładzie "Lato 2019" linia oferuje z KTW sześć kierunków: Ateny, Birmingham, Dublin, Edynburg, Londyn-Stansted i Mediolan-Bergamo. Pod koniec października br. Ryanair otworzy w KTW bazę z dwoma Boeingami 737-800NG i w rozkładzie "Zima 2019/2020" uruchomi dwanaście nowych kierunków: Bolonię, Brindisi, Cork, Dortmund, Göteborg, Katanię, Kijów, Kolonię/Bonn, Manchester, Odessę, Oslo-Torp i Pafos.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Katowice
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.