TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszyła produkcja tramwajów dla Ostrawy
InfoTram.pl - Opublikowano: 09.02.2018 20:51:43 6 komentarzy
Ruszyła produkcja tramwajów dla Ostrawy. W Polsce powstał szkielet (foto: DPO Ostrawa)

Ruszyła produkcja tramwajów Tango dla Ostrawy. Tamtejszy przewoźnik pokazał zdjęcie szkieletu wagonu.

Ruszyła produkcja tramwajów Tango dla Ostrawy. Tamtejszy przewoźnik pokazał zdjęcie szkieletu wagonu.

Przypomnijmy, że zamówienie z Czech wygrał Stadler. Zabudowa i uruchomienie wagonów będzie odbywać się w Siedlcach.

Stadler dostarczy do Czech wagony o długości do 25 m. Łącznie będzie ich 40, bo Dopravní podnik Ostrava a.s. skorzystał z opcji i dokupił 10 kolejne tramwaje. Zamówienie ma zostać zrealizowane do końca 2020 roku .Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
DPO Ostrawa
Solaris Tram
Tango
 • Combino – 10.02.2018

  Fajnie,że jest już szkielet pierwszego członu... bo tak się składa,że w lutym tego roku pierwszy egzemplarz miał już być w Ostrawie ;)

 • mechanik – 12.02.2018

  eurotram, tobie ból tyłka to już całkowicie rozum odebrał. Nawet w źródle tego zdjęcia Dopravní podnik Ostrava a.s. typują dostawę na sierpień.

 • Combino – 12.02.2018

  Twoi mocodawcy jednak wyrzucili pieniądze w błoto,bo ty nawet tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytać. Dlatego przeczytaj jeszcze raz (najlepiej wrzuć sobie w tłumacza) i wtedy może zobaczysz co ten wagon ma robić w sierpniu (bo tam wyraźnie piszą że jeszcze kilka etapów ma zaliczyć pomiędzy dostawą,a wypuszczeniem na linię.

 • mechanik – 12.02.2018

  Komentarze ofiaro, komentarze. Nie zmienia to też faktu, że ból tyłka tak przeorientował twój światopogląd, że masz niezrozumiałą dla normalnych frajdę z cieszenia się potencjalnymi porażkami "przeciwników" firmy, której pozostałe ślady przejazdu całowałbyś na szynach. Jakie to wszystko żałosne sam najlepiej oceń :DUkłony. Niech się tobie dalej tak ładnie prostuje antenka na bereciku, bo fajnie się to czyta :)

 • Combino – 13.02.2018

  ty orle z kurnika... Ten Jakub Hranicky myślał,że na ulice wyjedzie w lutym; drugi gość mu odpowiedział zgodnie z tym jaki był pierwotnie harmonogram. Przeszło ci przez łepetynę,dlaczego on miał być dostarczony do Ostravy w lutym? Bo od lutego do czerwca miał siedzieć w Ekovie i robić testy/dopuszczenia; od czerwca jazdy próbne,a od sierpnia dopiero na linię i to dokładnie ten drugi pisze: że do zrobienia jest więcej dopuszczeń i dlatego dopiero w sierpniu ludzie do nich wsiądą!Jeśli on jest teraz na tym etapie, to Stadler wtopił z terminem (a przynajmniej jest cholernie blisko wtopy) i teraz to wszystko w rękach Ekovy i DPO: jak zdołają szybciej się uwinąć ze swoją częścią, to wóz wyjedzie w sierpniu na linię (jak pierwotnie planowano),ale wcale nie jest pewne czy zdołają; a jak nie zdołają, to NIE WYJEDZIE w sierpniu Myślenie i czytanie ze zrozumieniem nie boli,spróbuj czasem!

 • mechanik – 13.02.2018

  eurotram :-)))) jeszcze raz, komentarze :D ps. nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie doktoryzował się na twoich wyimaginowanych współzależnościach. Nikt nie będzie też tak ich przeżywał. Żaden zdrowy osobnik nie będzie dorabiał ideologii do prostego odruchu warunkowego, którym w twoim wypadku jest wielki ból dupy i wszystkie czynności jakie są z tym faktem związane. Obojętnie, jakie durne by one nie były. - Wszystyko jasne? To co robisz podane jak na dłoni. Prostuj antenkę, fajnie się to czyta. Ale wiesz... Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.