TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rusza wymiana wózków w łódzkim Tramicusie
InfoTram.pl - Opublikowano: 14.01.2020 15:15:40
Rusza wymiana wózków w łódzkim Tramicusie (foto: MPK)

PESA 122N, o numerze taborowym 1853, która ze względu na awarię starych wózków była unieruchomiona w zajezdni przez ostatnie pięć lat dostaje nowe wózki.

PESA 122N, o numerze taborowym 1853, która ze względu na awarię starych wózków była unieruchomiona w zajezdni przez ostatnie pięć lat dostaje nowe wózki.

Po tym, jak PESA dostarczyła nowy egzemplarz, tramwaj ponownie wyjedzie na łódzkie torowiska. Nastąpi to już w lutym 2020 roku. To oznacza, że wagon 1853 nie będzie jednak pierwszym modelem PESY 122N, który przejdzie modernizację w Zakładzie Techniki. Jej miejsce zajął tramwaj 1858, który w ostatni weekend został już odholowany do ZT.

Wagon nr 1853 był wyłączony z eksploatacji od 2014 roku. Bydgoska firma dostarczyła nowe wózki za kwotę 3.099.600,00 zł brutto,Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
Łódź
PESA
Tramicus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.