TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Restart LOT-u. 30 połączeń dziennie
InfoAir.pl - Opublikowano: 20.05.2020 10:08:19
Restart LOT-u. 30 połączeń dziennie

1 czerwca br. LOT wznawia loty pasażerskie.

1 czerwca br. LOT wznawia loty pasażerskie.

Siatka połączeń

Od 1 czerwca będzie można skorzystać z połączeń krajowych LOT-u, realizowanych w ramach 8 portów lotniczych:

  • do 3x dziennie rejsy na trasie Warszawa - Gdańsk,

  • do 2x dziennie rejsy na trasie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry,

  • 1x dziennie na trasie Kraków - Gdańsk.

Siatka obejmuje około 30 lotów każdego dnia, w godzinach uwzględniających zarówno potrzeby klientów biznesowych, jak i ruch turystyczny w ramach kraju.

Elastyczna polityka cenowa lot

Jak informuje LOT:

-"W ramach wznowionej siatki udostępniamy Ci połączenia na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych - koszt zakupu biletu w jedną stronę bez bagażu zaczyna się już od 99 PLN.

  • Jeżeli z powodu zawieszenia połączeń lotniczych Twój lot został odwołany, dzięki wdrożonej przez nas nowej, elastycznej polityce wymiany biletów możesz skorzystać ze wznowionych rejsów na preferencyjnych warunkach, bądź zmienić termin swojej podróży:

  • Jeśli Twój lot zaplanowany między 15 marca a 15 czerwca został odwołany, możesz bezpłatnie wymienić bilet na jeden z rejsów w ramach nowej siatki lotu - warunkiem jest zachowanie tej samej trasy podróży. Za skorzystanie ze zmiany otrzymasz dodatkowo kod uprawniający do 30%* rabatu od taryfy podczas kolejnej podróży.

  • Jeśli Twój lot został odwołany, możesz wybrać nową trasę lotu w ramach dostępnych połączeń krajowych - zmiana ta będzie wiązała się z ponownym przeliczeniem ceny biletu i ewentualną dopłatą różnicy zgodnie z aktualną taryfą. W przypadku konieczności dopłaty odliczymy od wyceny 200 PLN*.

  • Jeśli posiadasz ważny bilet, możesz zmienić termin i/lub trasę swojej podróży - jednorazowa, bezpłatna zmiana będzie wiązała się z ponownym przeliczeniem ceny biletu i ewentualną dopłatą różnicy zgodnie z aktualną taryfą. W przypadku konieczności dopłaty odliczymy od wyceny 200 PLN*.

*Zniżka jest naliczana od wartości taryfy, nie dotyczy podatków i opłat.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
LOT
promocja