TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Remonty w Warszawie, utrudnienia w weekend
ZTM InfoTram.pl - Opublikowano: 05.10.2018 13:36:23
Remonty w Warszawie, utrudnienia w weekend (foto: ZTM)

Podczas najbliższego weekendu, 6-7 października, na skrzyżowaniu ulicy T. Nocznickiego i J. Kasprowicza Tramwaje Warszawskie zaplanowały prace remontowe.

Podczas najbliższego weekendu, 6-7 października, na skrzyżowaniu ulicy T. Nocznickiego i J. Kasprowicza Tramwaje Warszawskie zaplanowały prace remontowe.

Zmienią się trasy linii 11, 33 i N41. Pasażerowie będą mogli skorzystać z autobusowej linii zastępczej Z33. Prace torowe rozpoczną się w sobotę wczesnym rankiem i potrwają do końca niedzieli. W tym czasie tramwaje będą jeździły:

11: PL. NARUTOWICZA – (…) – Powstańców Śląskich – AL. REYMONTA

33: KIELECKA – (…) – W. Broniewskiego – AL. REYMONTA

kursy wariantowe: KIELECKA – (…) – W. Broniewskiego – PIASKI

Tramwaje linii 11, jadące od strony PL. NARUTOWICZA, na przystanku Al. Reymonta 08 będą zmieniały numer linii na 33 i jej trasą będą jechały do pętli KIELECKA. W przeciwnym kierunku tramwaje linii 33 będą zmieniały numer na 11 na przystanku Al. Reymonta 04.

Ponadto pasażerowie będą mogli skorzystać z autobusów zastępczej linii Z33, której trasa będzie prowadziła ulicami:

Z33 METRO MŁOCINY – T. Nocznickiego – Wólczyńska – Al. W. Reymonta – W. Broniewskiego – PARK OLSZYNA.

Podczas prac autobusy linii N41 nie będą mogły skręcać z ul. J. Kasprowicza w ul. T. Nocznickiego i będą jeździły objazdem:

N41, w kierunku Dw. Centralny, od skrzyżowania Przy Agorze/Kasprowicza: Przy Agorze – Sokratesa – Wólczyńska i dalej swoją trasą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.