TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Remont torowiska na ul. Rzgowskiej w Łodzi. Będą zmiany
InfoTram.pl - Opublikowano: 22.11.2019 14:45:22
Remont torowiska na ul. Rzgowskiej w Łodzi. Będą zmiany

W pierwszym tygodniu grudnia wymienione zostanie torowisko na skrzyżowaniu Rzgowska / Dachowa.

W pierwszym tygodniu grudnia wymienione zostanie torowisko na skrzyżowaniu Rzgowska / Dachowa.

Obecnie trwają prace przy przebudowie skrzyżowania w związku z powstającym na terenie dawnej "Fakory" centrum handlowym. Wykorzystując prowadzone prace, zaplanowaliśmy wymianę torowiska w obrębie skrzyżowania, aby w całości przebudować układ drogowy.

Prace potrwają od 1 do 7 grudnia. W tych dniach na Kurczaki nie pojadą tramwaje. W ich zastępstwie, zmienioną trasą przez Kilińskiego pojedzie linia 70.

Zmiany w kursowaniu tramwajów

Linia 62 wydłużona zostanie do placu Niepodległości, a linia 74 dojedzie na Kurczaki. Ponadto uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza Z15.

Linia 5 od skrzyżowania Kilińskiego / Przybyszewskiego pojedzie prosto Kilińskiego na pętlę Dw. Łódź Chojny.

Linia 6 od placu Reymonta pojedzie Przybyszewskiego i Kilińskiego na pętlę Dw. Łódź Chojny.

Linia 11A od placu Niepodległości pojedzie ul. Rzgowską i Dąbrowskiego na pętlę Dw. Łódź Dąbrowa

Linia 15 od Ronda Lotników Lwowskich pojedzie Pabianicką do pętli Chocianowice-IKEA

Linia 62 jadąc z Bionanoparku od ul. Broniewskiego pojedzie dalej Broniewskiego, zawróci na rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej i Broniewskiego do Rzgowskiej, którą dojedzie do placu Niepodległości, gdzie zakończy trasę. W przeciwnym kierunku autobusy pojadą prosto ul. Rzgowską.

Linia 70 aby zabrać pasażerów z linii 5 i 6 od ronda Insurekcji Kościuszkowskiej pojedzie ul. Kilińskiego, Śląską i Bankową do Rzgowskiej. Trasa zmieni się tylko w stronę Instytutu CZMP.

Linia 74 od placu Niepodległości pojedzie dalej ul. Rzgowską do Chóralnej i zawróci Chóralną, starą Rzgowską i Rzgowską ponownie w stronę placu Niepodległości.

Jadać do centrum pojedzie ul. Rzgowską, Broniewskiego, zawróci na rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej i dalej Broniewskiego i Rzgowską do placu Niepodległości gdzie wróci na swoją trasę na Złotno.

Linia Z15 KOMORNIKI – Kurczaki, Rzgowska, Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka, Politechniki – RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH – Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska, Kurczaki – KOMORNIKI

Po ulicy Rzgowskiej kursować będą autobusy poniższych linii: 52, 56, 62, 63, 70, 71A, 71B, 74A, 74B, 75A, 75B, H i Z15.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
torowisko
remont
tor
infrastruktura
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.