TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Radom ogłosił przetarg na obsługę roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 20.01.2020 15:28:12
Zdj. InfoBike.pl - Paweł Błach

Radom szuka nowego operatora roweru miejskiego, który poprowadzi system do 2022 roku. Oferty można składać do 24 lutego.

Radom szuka nowego operatora roweru miejskiego, który poprowadzi system do 2022 roku. Oferty można składać do 24 lutego.

Przetarg ogłosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu. Przedmiotem zamówienia jest usługa uruchomienia i zarządzania Radomskim Rowerem Miejskim (RRM) w latach 2020-2022 wraz z usługami towarzyszącymi dotyczącymi obsługi i utrzymania RRM.

Uruchomienie RRM polega na wdrożeniu funkcji:

1) wypożyczenia i zdania roweru,

2) rejestracji klienta,

3) funkcjonowania Biura Obsługi Klienta,

4) funkcjonowania strony internetowej.

RRM będzie działał w oparciu o oprogramowanie Zamawiającego.

Trzy sezony

Nowy operator poprowadzi radomską wypożyczalnię przez trzy sezony, czyli od 2020 do 31 października 2022 roku.

- Po zakończeniu poprzedniej umowy z firmą Nextbike, 250 rowerów funkcjonujących w ramach systemu stało się naszą własnością. Jednoślady, które wymagały remontu, zostały poddane stosownym pracom. Niektóre zostały wymienione. Wszystkie więc są sprawne i czekają na uruchomienie w nowym sezonie - podkreśla prezes MOSiR-u, Grzegorz Janduła.

Ogłoszenie zostało skierowane do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w piątek. Potencjalni operatorzy na złożenie ofert mają czas do 24 lutego 2020 roku. Wtedy też odbędzie się otwarcie ofert.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
rower miejski
przetarg
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.