TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne zagrają z WOŚP!
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.01.2020 16:45:16
Przewozy Regionalne zagrają z WOŚP!

Co prawda tylko na Podlasiu i pewnie nie z własnej woli a na zamówienie organizatorów ale jednak. Przewozy Regionalne uruchomią jeden orkiestrowy pociąg.

Co prawda tylko na Podlasiu i pewnie nie z własnej woli a na zamówienie organizatorów ale jednak. Przewozy Regionalne uruchomią jeden orkiestrowy pociąg.

12 stycznia (niedziela) pojedzie na trasie Białystok – Knyszyn. Opłata za bilet pamiątkowy to dowolna kwota do puszki WOŚP. Całkowity dochód z przejazdu zostanie przekazany na sprzęt medyczny.

Wyjazd z Białegostoku zaplanowano o godzinie 9:30. Powrót po 4 godzinach - o 13:30. Po trasie 10 minut postoju na każdym przystanku - będzie więc czas na fajne zdjęcia. Na stacji Knyszyn pociąg będzie 2 godziny i 16 minut. Tuż obok dworca organizatorzy zapraszają pasażerów na ognisko. Zapewniają sporo kiełbasy - choć oczywiście zawsze warto zabrać coś ze sobą. Czas umili muzyka.

W Białymstoku trzeba wsiadać w oznaczony "orkiestrowo" skład bez biletu, a podczas jazdy kolejowi wolontariusze będą rozdawać pamiątkowe bilety i zbierać fundusze do puszek WOŚP.

Co gwarantują organizatorzy?

- możliwość wyspania się przed wyjazdem - odjazd 9:30,

- ciepły i wygodny pociąg,

- przedział muzyczny - zagra niezastąpiona Kapela Czarnoleska,

- brak konieczności wysiadania z pojazdu od 9:30 do 13:30 - nawet podczas postoju w Knyszynie,

- możliwość skorzystania z eleganckich toalet - nawet na postoju,

- możliwość zwiedzania kabiny maszynisty na postoju w Knyszynie,

- możliwość zrobienia sobie zdjęć z gadżetami kolejowymi - np. czapka czy mundur konduktora - ciekawa atrakcja dla dzieci (na stacji Knyszyn),

- możliwość powrotu idealnie na koncert WOŚP w Białymstoku.

Tym razem pociąg zatrzymuje się z dala od większej miejscowości (od stacji Knyszyn do Krypna mamy ok. 3 km, do samego Knyszyna ok. 5 km). W związku z taką lokalizacją szykowana jest dodatkowa atrakcja.

Planowane postoje po drodze przejazdu: Białystok Starosielce, Białystok Bacieczki, Fasty, Dobrzyniewo Duże, Borsukówka (w drodze do Knyszyna po 10 minut, na powrocie po 0,5 minuty).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Białystok
WOŚP
Przewozy Regionalne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.