TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne pojadą na festiwale! Folkowe…
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.06.2019 12:25:02 2 komentarze
Przewozy Regionalne pojadą na festiwale! Folkowe…

Przewozy Regionalne uruchomią jednak dodatkowe pociągi na festiwale. Ale folkowe i nie w województwie lubuskim a podlaskim.

Przewozy Regionalne uruchomią jednak dodatkowe pociągi na festiwale. Ale folkowe i nie w województwie lubuskim a podlaskim.

Jak informuje PAP w lipcu pojadą dodatkowe kursy na folkowe imprezy plenerowe w pobliżu stacji Waliły: "Basowiszcza" i "Siabrowska Biasieda", a także we wrześniu - w Sokolu Białostockim (miejscowość położona na trasie) na "Święto Grzyba".

Przypomnijmy, że w tym roku Przewozy Regionalne nie będą uruchamiać kursów specjalnych na festiwal w Kostrzynie. Oficjalnie z powodu braku taboru.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
  • Alibaba – 05.06.2019

    Święto Grzyba wygrało z Woodstockiem. Ot i czasów doczekaliśmy!

  • zeus04 – 06.06.2019

    Koniec "róbta co chceta".

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.