TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne ostro ruszyły w nowym roku. Taborowo
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.01.2020 13:45:20 3 komentarze
Przewozy Regionalne ostro ruszyły w nowym roku. Taborowo

Ostre wejście Przewozów Regionalnych w nowy rok. Flagowy przetarg poprzednich dwunastu miesięcy doczekał się zmian.

Ostre wejście Przewozów Regionalnych w nowy rok. Flagowy przetarg poprzednich dwunastu miesięcy doczekał się zmian.

Chodzi mianowicie o postępowanie dotyczące dostawy jednego używanego dwuczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego. Zamawiający zmienił termin składania ofert z 7 na 10 stycznia 2020 roku.

Patrząc na działania Przewozów Regionalnych w roku 2019 to może być jedyny przetarg na dostawę taboru w roku bieżącym. Nie powinno więc dziwić, że jest on traktowany priorytetowo, w sposób mający doprowadzić do sukcesu. Zwłaszcza, że w grę wchodzi tylko jeden pojazd, czyli Link SA139 należący do PESY.

Przypomnijmy, że w 2019 roku Przewozy Regionalne nie kupiły ani nie zmodernizowały żadnego pojazdu. To chyba najgorszy wynik w historii tej spółki. Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
tabor
szt
  • mechanik – 05.01.2020

    Musze przyznać, że Redakcja przeszła samą siebie. Z mojej strony duży szacun. Teraz tylko mogę tylko czekać na kolejny hit sezonu, czyli obsługę Wielkiej orkiestry ;)

  • zeus04 – 06.01.2020

    Normalnie jakby nie było lepszych tematów...

  • mechanik – 08.01.2020

    @zeus04 Uważam, że temat jest świetny. Zeus, będziesz prowadził skład na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Pomóż chłopakom, bo ostatnio tak ktoś chciał się przypodobać, że nagle tylu maszynistów jak i ich cudownych kibli zabrakło. A tydzień później nastąpił taki cudowny urodzaj ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.