TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne nie wiedzą jakie połączenia uruchamiają?
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.01.2020 13:45:08
Przewozy Regionalne nie wiedzą jakie połączenia uruchamiają?

Przewozy Regionalne chciały się pochwalić. I jak zwykle strzeliły "babola". W sumie to już nie dziwi…

Przewozy Regionalne chciały się pochwalić. I jak zwykle strzeliły "babola". W sumie to już nie dziwi…

Chodzi mianowicie o połączenia sezonowe. I tak w przygotowanym zapewne przez biuro prasowego przewoźnika i przez to biuro zapewne rozesłane do zaprzyjaźnionych mediów stwierdzono, że przewoźnik uruchamiał połączenia sezonowe do wielu licznie odwiedzanych miejscowości turystycznych na wybrzeżu i w górach, np. do Świnoujścia, Kołobrzegu, Ustki, Darłowa, Helu, Sopotu, Krynicy Zdroju, Zakopanego czy Buska-Zdroju.

Jako że pałamy olbrzymią sympatią do Przewozów Regionalnych, wbrew temu co niejednokrotnie sugerowano, zwłaszcza za doznania w podróży, jakich już nie zapewnia żaden inny przewoźnik, śpieszymy podpowiedzieć przewoźnikowi, że połączenia do Świnoujścia, Helu (nawet autobusy też jeżdżą), Darłowa, Sopotu (a raczej przez Sopot), Krynicy Zdroju, Zakopanego nie są bynajmniej połączeniami sezonowymi. Podobnie jak to do Ustki, które już połączeniem sezonowym nie jest. Pociągi Przewozów Regionalnych kursują tam przez cały rok, może za wyjątkiem Krynicy i Zakopanego, do których przez pewien czas nie docierały, nie z uwagi na swoją sezonowość a remonty torów. Warto może sprawdzić jakie połączenia uruchamia firma, płacąca pieniądze, zanim napisze się nieprawdę. To tak w kontekście pisania nieprawdy, na co – jak się wydaje – w Przewozach Regionalnych pewne osoby są mocno wyczulone. Bo wepchnięte na siłę do komunikatu prasowego przykłady nijak mają się do rzeczywistości. Gdyby jednak zadanie okazało się zbyt trudne podpowiadamy. Trzeba otworzyć rozkład jazdy, wpisać nazwę stacji i sprawdzić czy pociąg Przewozów Regionalnych odjeżdża z niej np. dziś (23 stycznia 2020 roku) czyli chyba po sezonie.      

I jeszcze na koniec podpowiemy, że faktycznie połączenia "sezonowe" były uruchamiane. Jakie? To już zapewne słodka tajemnica Przewozów Regionalnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.