TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne nie pojadą EN57 z Krakowa do Oświęcimia!
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.04.2019 08:52:17
Przewozy Regionalne nie pojadą EN57 z Krakowa do Oświęcimia!

Przewozy Regionalne nie będą jeździły jednostkami EN57 na trasie Kraków – Oświęcim przez Zator.

Przewozy Regionalne nie będą jeździły jednostkami EN57 na trasie Kraków – Oświęcim przez Zator.

Planujemy obsługę połączeń z Krakowa do Oświęcimia przez Zator pojazdem EN61, czyli Pociągiem Papieskim – napisał rzecznik prasowy przewoźnika Dominik Lebda. Tym samym, na którego Przewozy Regionalne nie mają kompletnie pomysłu i częściej stoi niż jeździ. Ostatnio jednostkę tę można było spotkać na połączeniach Podhalańskiej Kolei Regionalnej. Tyle, że trasa z Nowego Sącza do Zakopanego została zamknięta z uwagi na remont.

Teraz od czasu do czasu pojawi się na szlakach Małopolski. Przypomnijmy, że przez długi majowy weekend od 1 do 5 maja, para pociągów będzie kursować codziennie a od 1 czerwca do 29 września - w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo w święta wolne od pracy - 20 czerwca i 15 sierpnia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Oświęcim
Kraków
EN61
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.