TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne na Facebooku: Zły rozkład to nie nasza wina
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.06.2019 10:50:24
Przewozy Regionalne na Facebooku: Zły rozkład to nie nasza wina

Facebook ostatnio jest kopalnią złotych myśli serwowanych przez Przewozy Regionalne. Teraz przewoźnik odniósł się do kwestii rozkładu jazdy. Okazuje się, że winni są wszyscy, tylko nie on.

Facebook ostatnio jest kopalnią złotych myśli serwowanych przez Przewozy Regionalne. Teraz przewoźnik odniósł się do kwestii rozkładu jazdy. Okazuje się, że winni są wszyscy, tylko nie on.

Jak podróżować pociągami jak w nowym rozkładzie robicie rozkomunikowania i pociąg z Torunia jest w Pile 4 minuty po odjeździe Radewiaka? Czy 20 osób przesiadających się to dla Was za mało by zostawić to skomunikowanie? Już nie wspominam że to samo zrobiliście w kierunku przeciwnym w grudniu ... – napisał jeden z fanów.

Przewozy Regionalne odpowiedziały: Rozkład jazdy naszych pociągów jest tworzony na zlecenie organizatora połączeń kolejowych, którym jest w naszym przypadku samorząd województwa - to on zleca nam świadczenie usług w danym regionie i decyduje o zmianach, a także finansuje połączenia regionalne. Warto więc przesłać swoje uwagi do odpowiedniego urzędu marszałkowskiego, a także uczestniczyć w konsultacjach społecznych, które są organizowane w niektórych samorządach. Ponadto wpływ na kształt ułożonego rozkładu ma również zarządca torów, czyli spółka PKP Polskie Linie Kolejowe. Tworząc rozkłady jazdy, firma musi uwzględnić możliwości infrastruktury kolejowej i interesy wszystkich przewoźników.

Innymi słowy winny jest Urząd Marszałkowski, na marginesie, dzięki któremu przewoźnik ten jeszcze funkcjonuje, PKP PLK bo remontują tory. Winny jest pewnie także pasażer, bo chce mieć możliwość przesiadki. Reasumując Przewozy Regionalne nie za specjalnie pasażerem się przejmują…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
pasażer
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.